Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
   Erasmus + в дії. Магістр кафедри прикладної економіки та підприємництва НТУ «Дніпровська політехніка» Бобир Юлія продовжує участь у проекті Erasmus + від Європейського Союзу. Проект «FAIR : Equal opportunities to disadvantaged and rural areas» відбувається в невеликому місті Чеська Липа, що в 63 кілометрах від Праги.


01.jpg02.jpg
03.jpg04.jpg

   Проект передбачає щотижнево 10-12 годин навчання (тренінги, семінари, мовні курси), 10 годин самостійної роботи й виконання поставлених завдань та 10-12 годин волонтерства у середній та старшій школах, а саме викладання англійської мови школярам із застосуванням методів неформальної освіти.06.jpg07.jpg

   Окрім занять з англійської та чеської мови проект включає в себе й peer-to-peer заняття, на яких учасники викладають один одному свої рідні мови. Юлія викладає українську мову для учасниці з Франції, а та в свою чергу, допомагає Юлії практикувати французьку. Також раз на два тижні є можливість проводити ЄС семінари, вибираючи тему, яка цікавить та представляти цю тему аудиторії.


05.jpg08.jpg


   Вільний час учасники проводять досить активно, подорожуючи як в Чеській Республіці, так і за її межами.
© 2006-2022 Інформація про сайт