Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Історія кафедри

Потенціал персоналу кафедри обумовлений багаторічним досвідом формування компетентностей бакалаврів (спеціалістів) технічних спеціальностей університету стосовно економічного обґрунтування проєктів забезпечення конкурентоспроможності промислових підприємств; викладання дисциплін з планування та економіки підприємства, організації виробництва, основ підприємництва, маркетингу, менеджменту та інвестування студентам технічних та гуманітарних спеціальностей університету; 18-річний досвід підготовки магістрів кафедри за спеціальностями «Адміністративний менеджмент», «Економіка природокористування», «Управління інноваційною діяльністю», «Управління проєктами» на прикладах реальних проблем суб’єктів господарювання.

В 2016 році була розроблена ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та ліцензована спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Перший набір на спеціальність був здійснений у 2017 році (ліцензійний обсяг - 100 місць).

Акредитація програми ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» ступеня магістр відбулася у 2018 р. Переглянути сертифікат про акредитацію ОП можливо за посиланням:

У грудні 2017 році кафедра отримала ліцензію на підготовку магістрів зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування», у 2018 р. оголошено набір студентів (ліцензійний обсяг - 30 місць). Акредитація ОП «Публічне управління та адміністрування» ступеня магістр відбулася у березні 2020 р. ОП акредитована на 5 років (рішення НАЗЯВО № 5(22).2.11 від 03.03.2020).

У грудні 2017 році кафедра отримала ліцензію на підготовку бакалаврів спеціальності «Публічне управління та адміністрування», у 2018 р. оголошено набір студентів (ліцензійний обсяг - 30 місць).

© 2006-2023 Інформація про сайт