Наукова діяльність кафедри
На кафедрі прикладної економіки, підприємництва та публічного управління послідовно проводиться підготовка кандидатів наук. За останні десять років захистили кандидатські дисертації:
за спеціальністю 08.00.04 – економіка і управління підприємствами захистили кандидатські дисертації Кривошеєва А.О., Шаповал В.А., Іщенко М.І., Пілова Д.П., Кириченко А.В., Романюк Н.М., Касьяненко Л.В., Яцентюк С.В.
за спеціальністю 08.00.06 – економіка природокористування і охорона навколишнього середовища – Кириченко О.О., Тимошенко Л.В., Терехов Є.В. (економічні науки);
за спеціальністю 05.15.03 – відкрита розробка родовищ корисних копали - Череп А.Ю., Фененко В.І., Літвінов Ю.І.
Працюють над докторськими дисертаціями доценти кафедрі Пілова Д.П., Шаповал В.А. та Терехов Є.В. Планом підвищення наукового рівня співробітників кафедри передбачається захист 5 кандидатських дисертацій.
![Слайд1.JPG Слайд1.JPG](/upload/medialibrary/876/876d9ca16b4de2528d02691103e42e18.JPG) |
Наразі на кафедрі викладачі та студенти виконують науково-дослідницьку
роботу ЕФ-143 "Економічні та управлінські засади підвищення спроможності
територіальних громад як інтегрованого результату діяльності суб'єктів
публічної сфери та підприємництва. |
![Слайд2.JPG Слайд2.JPG](/upload/medialibrary/7e0/7e0c8e3e29e17005574ce9d96f09986b.JPG) |
![Слайд3.JPG Слайд3.JPG](/upload/medialibrary/dca/dcadd63bb630989bf69ab4c231da907a.JPG) |
![Слайд4.JPG Слайд4.JPG](/upload/medialibrary/ab0/ab0aa6f321a186ba888e9078f3720516.JPG) |
Наукова робота студентів. Здібні студенти, які добре навчаються, також залучаються до наукової роботи на випускній кафедрі . Наукова робота студентів дозволяє підвищити їх знання та більш ефективно проводити відбір до аспірантури. Магістри кафедри приймають активну участь у студентських науково-практичних конференціях НТУ "ДП" й інших ВНЗ.