Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
   20.04.2018 відбувся семінар з питань самооцінки домогосподарствами рівня своїх доходів, статистики капітальних інвестицій, а також діяльності окремих видів транспорту. Семінар проведений фахівцями Головного управління статистики в Дніпропетровській області за підтримки кафедри прикладної економіки та підприємництва НТУ «Дніпровська політехніка».

01.jpg02.jpg
03.jpg04.jpg
05.jpg06.jpg

   Присунутім надана інформація про особливості збору статистичних даних та висвітлені окремі аспекти сучасного соціально-економічного стан нашої області. За підсумками статистичних досліджень в Дніпропетровської області 76% сімей відносять себе до категорії «бідних». Лише 8,6% родин покладаються переважно/виключно на себе в питанні забезпечення належного рівня добробуту, а 59,6% частину відповідальності перекладають на державу. Висвітлені тенденції капітального інвестування та обсяги перевезень різними видами транспорту в Дніпропетровській області.
Поточна ситуація орієнтує на розвиток особистих компетентностей в сфері підприємництва та публічній сфері, що базується на комплексі економічних, управлінських, інших соціально-гуманітарних дисциплін. Учасниками семінару зроблений висновок, що лідерство та інноваційність, вміння розробляти та реалізовувати проекти – єдиний шлях особистого та суспільного успіху.

07.jpg08.jpg
09.jpg10.jpg

  Запрошуємо до діалогу та спільної діяльності! 

© 2006-2023 Інформація про сайт