Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
07 грудня 2017 р. кафедра прикладної економіки та підприємництва студенти Державного ВНЗ «НГУ» та Головне управління статистики в Дніпропетровській області провели практичний семінар з питань статистики промислового виробництва, розвитку малого бізнесу та генерування бізнес-ідей.
01.jpg
В роботі семінару взяли участь студенти денної та заочної форм навчання, різних спеціальностей та напрямків підготовки, зокрема студенти бакалаврату та магістратури спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», студенти технічних спеціальностей НГУ, а також викладачі кафедр нашого університету.
02.jpg
Експерти управління статистики надали інформацію про особливості формування статистичних спостережень та результати діяльності промислових підприємств, навели ключові показники діяльності та поширеності малого бізнесу в Україні. Серед експертів виступили представники Головного управління статистики Л.М. Вергун, О.І. Прохорова, Н.Ю. Єременко, доцент кафедри прикладної економіки та підприємництва С.В. Яцентюк.
03.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg

08.jpg

09.jpg

10.jpg

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб на кафедру для отримання більш детальної інформації, обговорення ідей, проблем та пропозицій в сфері підприємництва та управління.
© 2006-2022 Інформація про сайт