Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Магістр кафедри Прикладної економіки та підприємництва Бобир Юлія у листопаді 2017 року, взяла участь у проекті «FAIR : Equal opportunities to disadvantaged and rural areas» у Чеській Республіці в рамках програми Erasmus+.

258_n.jpg

До проекту залучено 6 учасників з України, Італії, Франції, Іспанії, Грузії та Вірменії. Проект «FAIR», в якому Юлія бере участь передбачає щотижнево 10-12 годин навчання (тренінги, семінари, мовні курси), 10 годин самостійної роботи й виконання поставлених завдань та 10-12 годин волонтерства у середній школі, а саме позакласні заняття з дітьми на англійській мові.

159_n.jpg   001_n.jpg

Перший місяць проекту більш за все спрямований на адаптацію учасників до нових умов, розвиток й поглиблення їх знань. Саме для цього був організований on-arrival  тренінг, який проходив з 9 по 14 листопада 2017 в мальовничому містечку Остравіце.

 Тренінг організований Чеським Національним Агентством  та зібрав 25 учасників з різних країн світу (Україна, Словаччина, Німеччина, Бельгія, Франція, Іспанія, Ірландія, Албанія, Грузія, Арменія).

197_n.jpg  359_n.jpg

Волонтерська робота з дітьми в чеських школах розпочнеться вже в грудні цього року, а також  перед різдвяними святами учасники проекту підготують презентації та представлять свої країни школярам.

814_n.jpg  505_n.jpg 

Інформація каф. прикладної економіки та підприємництва


© 2006-2022 Інформація про сайт