Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

21 листопаду 2017 р. для студентів Державного ВНЗ «НГУ» відбувся семінар з питань іноземних інвестицій, формування індексу споживчих цін, експортно-імпортної діяльності.

DSC01.jpg

 Цей захід був проведений кафедрою прикладної економіки та підприємництва Національного гірничого університету спільно з Державним управлінням статистики в Дніпропетровській області. В роботі семінару взяли участь студенти різних спеціальностей та напрямків підготовки, зокрема студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», які навчаються за бакалаврськими та магістерськими програмами, а також викладачі кафедр нашого університету.

DSC02.JPG DSC03.JPG

Експерти управління статистики надали інформацію про інвестиційні та економічні результати діяльності підприємців Дніпропетровської області, стан та тенденції споживчих цін, пояснили особливості підготовки, обробки та надання статистичних матеріалів, необхідних для ефективного управління їх бізнесом. З доповідями виступили Вергун Л.М. (начальник відділу поширення інформації, комунікацій із користувачами та громадськістю), Захаренко Г.А. (заступник начальника управління аналізу даних статистики виробництва та послуг), Цимбал Ю.О. (завідувач сектору аналізу даних статистики зовнішньої торгівлі управління аналізу даних статистики торгівлі), Підорич О.Г. (начальник управління збирання даних статистики цін).

DSC04.JPG DSC05.JPG

DSC06.JPG DSC07.jpg

Доцент кафедри прикладної економіки та підприємництва Шаповал В.А. розповів студентам про результати конференції з питань експорту, яка нещодавно відбулась в м. Дніпро. Зокрема зроблено наголос на актуальних проблемах українських експортерів та можливих способах їх вирішення при залученні послуг Дніпропетровської торгово-промислової палати, участі в програмі «EU4Business» від Європейського банку реконструкції та розвитку, а також потенціалу державних структур та бізнес-асоціацій.

DSC08.JPG

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб на кафедру для отримання більш детальної інформації, обговорення ідей, проблем та пропозицій в сфері підприємництва та управління.

DSC09.JPG

 

© 2006-2022 Інформація про сайт