Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Розпочатий цикл практичних семінарів з питань успішного ведення бізнесу

18 травня 2017 р. в Національному гірничому університеті відбувся перший практичний семінар, організований та проведений кафедрою_прикладної_економіки_та_підприємництва в межах угоди про співробітництво з Головним управлінням статистики у Дніпропетровській області. Цей захід був присвячений актуальним практичним питанням забезпечення успішної торгівлі, зокрема можливостям отримувати актуальну статистичну інформацію для прийняття обґрунтованих бізнес-рішень. 
Цикл спільних з Головним управління статистики у Дніпропетровській області семінарів орієнтований на студентів, аспірантів, викладачів та інших осіб, зацікавлених в розумінні поточного стану та перспектив розвитку різних видів підприємницької діяльності для планування та реалізації бізнес-проектів на існуючих чи нових підприємствах.

1.jpg


2.jpg

Наших партнерів – Головне управління статистики у Дніпропетровській області – представили спікери:
 Вергун Л.М., начальник відділу поширення інформації, взаємодії з користувачами та громадськістю;
 Кириченко О.О., заступник начальника відділу поширення інформації, взаємодії з користувачами та громадськістю;
 Плутахіна Ж.А., начальник відділу аналізу даних статистики роздрібної торгівлі управління аналізу даних статистики торгівлі;
 Ткаченко Т.І., головний спеціаліст-економіст відділу аналізу даних статистики роздрібної торгівлі управління даних статистики торгівлі;
 Письмена Н.В., головний спеціаліст-економіст відділу аналізу даних статистики роздрібної торгівлі управління даних статистики торгівлі.
Представники Головного управління статистики у Дніпропетровській області надали слухачам семінару корисну інформацію практичного характеру стосовно:
 джерел, обсягів та змісту статистичної інформації, яку можна отримати в Головному управлінні статистики в Дніпропетровській області;
 методологічних та організаційних питань проведення державних статистичних спостережень зі статистики роздрібної торгівлі;
 стану роздрібної торгівлі Дніпропетровщини в 2016 році.

3.jpg


4.jpg


5.jpg


6.jpg

Доцент кафедри прикладної економіки та підприємництва Волотковська Ю.О. - практикуючий консультант з питань створення та ведення успішного бізнесу – навела нормативні вимоги та практичні рішення щодо оптимізації оподаткування торгівлі. Особливої уваги заслуговує практика застосування касового апарату в торгівлі з урахуванням виду суб’єкту господарювання та обраної системи оподаткування.

7.jpg

Семінар був цікавим для студентів різних напрямків підготовки, викладачів та гостей університету, враховуючі те, що будь-яка прибуткова економічна діяльність повинна бути пов’язана з успішної торгівлею товарами, роботами, послугами, а також продукцією власного виробництва.

8.jpg


9.jpg

Надалі кафедра прикладної економіки та підприємництва планує приводити систематичні практичні семінари спільно з представниками бізнесу та інших підприємств, а також з викладачами держав ЄС для створення відповідних умов підготовки бакалаврів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та магістрів широкого спектра економічної та управлінської підготовки, а саме, за спеціалізаціями - Підприємництво, Бізнес-адміністрування та Міжнародний бізнес.

10.jpg

Велика подяка всім, хто приймав участь в семінарі. Успіхів!

11.jpg

p.s. Якщо Вас зацікавила ця тема – запрошуємо на кафедру для спілкування! Інформація стосовно наступних семінарів буде розміщена на сайті кафедри прикладної економіки та підприємництва, а також на сторінці кафедри в соціальній мережі «Facebook».

© 2006-2022 Інформація про сайт