Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Новини кафедри


Колектив кафедри прикладної економіки та підприємництва вітає завідувача Олександру Григорівну Вагонову з врученням «Срібної медалі» університету.


Студенти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» провели ознайомлення з різними видами бізнесу у сфері послуг


Сприяння розвитку малого та середнього бізнесу в Україні. Делегація кафедри прикладної економіки та підприємництва Національного гірничого університету ( проф. Вагонова О.Г., доц. Шаповал В.А) прийняла участь у відкритому семінарі на тему «Стратегії розвитку в малому та середньому бізнесі: проблеми, інструменти, шляхи вирішення»


07 грудня 2017 р. кафедра прикладної економіки та підприємництва студенти Державного ВНЗ «НГУ» та Головне управління статистики в Дніпропетровській області провели практичний семінар з питань статистики промислового виробництва, розвитку малого бізнесу та генерування бізнес-ідей.


Магістр кафедри Прикладної економіки та підприємництва Бобир Юлія у листопаді 2017 року, взяла участь у проекті «FAIR : Equal opportunities to disadvantaged and rural areas» у Чеській Республіці в рамках програми Erasmus + .


21 листопаду 2017 р. для студентів Державного ВНЗ «НГУ» відбувся семінар з питань іноземних інвестицій, формування індексу споживчих цін, експортно-імпортної діяльності


Викладачі кафедри відвідали економічний форум DEF’2017 у м. Дніпро.


Доценти кафедри прикладної економіки та підприємництва Державного ВНЗ «Національний гірничий університет»  Волотковська Ю.О. та Шаповал В.А. прийняли участь в експортній конференції «Перспективні ринки збуту українських товаровиробників».


«ВУГЛИНКА» РОЗГОРЯЄТЬСЯ. 18 вересня в Центрі культури української мови ім. О. Гончара відбулося перше засідання літературної студії "Вуглинка", перший український літературний понеділок в стінах НГУ. 


15 вересня 2017 року кафедрою прикладної економіки та підприємництва було проведено бізнес-тренінги


Докторант кафедри прикладної економіки та підприємництва Терехов Є.В. і старший викладач Дементьєва Н.В. взяли участь у заході, присвяченому зустрічі із німецькою бізнес-делегацією


28 червня 2017 р. проф. Ян Сконієчні, продовжив цикл семінарів з практичних питань розвитку вищої освіти у Польщі на зустрічі з викладачами Державного ВНЗ «Національний гірничий університет»


27 червня 2017 р. за запрошенням кафедри прикладної економіки та підприємництва і кафедри програмного забезпечення та комп’ютерних систем Державного ВНЗ «НГУ» для студентів з лекціями виступив професор Вроцлавської політехніки (Польща) Ян Сконієчні


ЕКОЛОГІЧНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО: від статистики екології до соціально відповідального бізнесу та сталого розвитку суспільства Доценти кафедри прикладної економіки та підприємництва Національного гірничого університету


Запрошуємо на семінар «Євроінтеграція українського бізнесу та освіти» Кафедра прикладної економіки та підприємництва Національного гірничого університету проводить семінар на тему: «Євроінтеграція українського бізнесу та освіти»


Бізнес-семінар: «Альтернативні інструменти ефективного управління» 15 червня 2017 р. доценти кафедри прикладної економіки та підприємництва Касьяненко Л.В. та Пілова Д.П. прийняли участь у бізнес-семінарі на тему: «Альтернативні інструменти ефективного управління»


Преференції в торгівлі для розвитку міжнародного бізнесу 24 травня 2017 року завідувач кафедри прикладної економіки та підприємництва професор О.Г. Вагонова і доцент Л.В. Тимошенко прийняли участь в семінарі-практикумі на тему: «Як експортувати на різні ринки: обираємо ринок та веземо товар».


Розширюємо нашу видавничу діяльність за кордоном За участю кафедри прикладної економіки та підприємництва сумісно з видавництвом Trans Tech Publications (Швейцарія) за результатами наукових досліджень опубліковано англійською мовою збірник наукових праць «Сталий розвиток промислових регіонів» за загальною редакцією академіка НАН України Г.Г. Півняка, професора Р.О. Дичковського, професора О.Г. Вагонової.


Розпочатий цикл практичних семінарів з питань успішного ведення бізнесу 18 травня 2017 р. в Національному гірничому університеті відбувся перший практичний семінар, організований та проведений кафедрою_прикладної_економіки_та_підприємництва в межах угоди про співробітництво з Головним управлінням статистики у Дніпропетровській області. 


ДНІПРОВСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ. 18 травня 2017 р. доценти кафедри прикладної економіки Яцентюк С.В. і Терехов Є.В. взяли участь у роботі «Дніпровського бізнес-форуму», організованого юридичною компанією «Правовед».


18 травня 2017 року співробітники кафедри прикладної економіки Державного ВНЗ «Національний гірничий університет» долучилися до святкування всесвітнього Дня вишиванки, прийшовши на заняття у вишиваних сорочках. Основна мета заходу — це збереження українських цінностей та їх популяризація серед студентської молоді нашого регіону. Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі.


УКРАЇНСЬКІ ПІДПРИЄМЦІ & РИНОК ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ: ВИКЛИКИ, ДОСВІД, ПІДТРИМКА. Кафедра #прикладної # економіки та # підприємництва ДВНЗ «Національний гірничий університет» 4 квітня 2017 р., в особі доцентів Волотковської Юлії та Шаповала Вадима, прийняла участь в дискусії представників бізнесу, експертів з питань торгівлі та інших зацікавлених сторін на тему «Виходи на ринок ЄС українських бізнесменів: можливості, шляхи, інструменти, особливості та успішні кейси».


14 березня 2017 р. завідувачем кафедри прикладної економіки та підприємництва професором О.Г. Вагоновою і доцентом Liubov Tymoshenko були презентовані результати відвідування конференції «Сприяючи енергоефективності в Україні: кращі практики Словаччини». 


Запрошуємо взяти участь у заході, який відбудеться 14 березня о 11:30 в ауд. 1/69, де планується презентувати результати відвідування конференції «Сприяючи енергоефективності в Україні: кращі практики Словаччини» завідувачем кафедри прикладної економіки та підприємництва професором О.Г. Вагоновою та доцентом Л.В. Тимошенко.


Міжнародний досвід реалізації бізнес-проектів в сфері енергоефективнсоті. Завідувач кафедри прикладної економіки Державного ВНЗ «Національний гірничий університет»Олександра Вагонова та доцент Любов Тимошенко на запрошення ДП «Інвестиційно-інноваційний центр» при інформаційній підтримці Дніпропетровської торгово-промислової палати прийняли участь в заході «Сприяючи енергоефективності в Україні: Кращі практики з Словаччини» (27.02.2017 р., м. Дніпро).


Шановні абітурієнти! Кафедра прикладної економіки та підприємництва ДВНЗ «Національний гірничий університет» запрошує Вас до вступу на спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Запрошуємо відвідати День відкритих дверей 25-го лютого. Початок о 10-ій.


Викладачі кафедри # прикладної # економіки та # підприємництваНаціонального гірничого університету (Євген Терехов, Любов Тимошенко та Наталія Дементьєва) взяли участь в зустрічі з представниками інноваційних компаній Helios Strategia та ZEB-ua.


25 листопада 2015 р. відбулась всеукраїнська науково-технічна конференція, докладніше...


25 травня 2015 р. відбувся Міський ярмарок вакансій «Соціальне партнерство – надійний шлях до успішного майбутнього», який організований Дніпропетровським обласним центром зайнятості, докладніше... 


13 листопада 2014 р. відбулась всеукраїнська науково-технічна конференц ія, докладніше...

© 2006-2018 Інформація про сайт