Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Шереметьєва.png


ШЕРЕМЕТЬЄВА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА, доцент, кандидат технічних наук. 

З відзнакою закінчила Дніпропетровський державний університет за фахом "Електронно-обчислювальні машини" і аспірантуру цього ж навчального закладу. Працює у НГУ з 1980 р. на посадах наукового співробітника, асистента, доцента. У 1988 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю "Організація виробництва" на тему "Організація управління використанням виробничої потужності шахтобудівних організацій". Має понад 30 наукових праць та навчально-методичних розробок, у тому числі співавтор двох навчальних посібників з грифом МОН України. 

 Безпосередньо брала участь ліцензуванні та акредитації підготовки магістрів за чотирма спеціальностями напряму "Специфічні категорії", яка здійснюється кафедрою з 2002 р. Має сертифікати Бізнес-школи Баварської торгівельно-ремісничої палати, Training «Project and Program Management (P2M) as Innovation Platform» (2009 р.).

 Була відзначена Почесним дипломом НГУ, Почесною грамотою МОН України. У 2008 р. нагороджена знаком «Відмінник освіти України».

Навчальні дисципліни: Теорія організації, Муніципальний менеджмент, Менеджмент, Економіка енергетики, Маркетинг в енергетиці, Економіка гір-ничого виробництва, Організація виробництва і маркетинг.


© 2006-2018 Інформація про сайт